Logo Logo Logo Logo

Vinný sklípek Mušov

Pro milovníky vína a okrasné zahrady

Titulny obrazok

Masáže

Přeskočit na ceník.

Pod rukama úspěšné absolventky Čínské masérsko-medicínké university v Shanghaji

Certifikáty můžete prohlédnout zde

Klasická masáž - určená k regeneraci a relaxaci

Použité techniky, síla a dynamika masáže i způsob doteku se přizpůsobují vašemu tělu a záměru masáže. Někdo potřebuje masáž léčebnou, jiný sportovní, povzbudivou, uklidňující, něžnou – stačí se domluvit. Masírují se záda, šíje, ruce a nohy. Lze kombinovat jednotlivé části těla podle Vašeho přání. Masáž celého těla trvá max. 90 minut.

Masáž Spinal Touch – vhodná na bolesti zad, zlepšuje držení Vašeho těla

Terapie Spinal Touch je velice citlivá masážní technika, která slouží k obnovení správného těžiště a postoje těla. Masáž Spinal Touch upravuje posun těžiště, rotaci pánve a uvolní svaly hýždí, zad, šíje a břicha. Tím, že budete stát více zpříma, se mohou odstranit i chronické a akutní bolesti pohybového aparátu a to nejen bolesti zad.

Masáž horkými lávovými kameny - HOT STONES - tento typ masáže dokáže uspokojit i ty nejnáročnější klienty

Vynikající při bolesti zad a kloubů. Ideální relaxační terapie, která téměř okamžitě zmírní svalový tónus. Jedna z nejlepších terapií za účelem odstranění stresu. Představte si teplo přicházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s masáží. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavuje stresu a napětí. Masáž s horkými kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.

Reiki terapie - metoda přírodního léčení

Terapeut neužívá svou vlastí energii, ale energii přiváděnou z vesmíru. Stává se jakýmsi kanálem proudící energie. REIKI vchází do jeho těla sedmou korunní čakrou a vychází dlaněmi směrovanými na potřebné místo. U klienta se působení REIKI projeví jako příjemné teplo. Klient leží na lehátku oblečený a vnímá toto příjemné teplo i přes oděv.

Masáž čínská tradiční TUINA

u TUINA masáži jde o velmi dokonalou a nade vše účinnou manuální techniku, jejíž pomocí působí masér na určité energetické kanály našeho těla stimulací či tlumením, zlepšuje mikrocirkulaci i makrocirkulaci, odstraňuje bolesti, uvolňuje napětí ve svalech a psychické napětí, přivádí klienta do pohody a harmonie.

Způsob harmonizace je příjemný a účinný. Příznivě ovlivňuje lymfatický a nervový systém. TUINA masáže vyhledávají lidé s bolestmi zad, šije, kloubů, hlavy únavou, nervozitou a jinými zdravotními či psychickými problémy. Masáž lze provádět kompletně – hlava, záda, ruce, nohy anebo každou část samostatně, případně kombinovat s jinými masážními technikami.

Reflexní terapie plosky nohy - Velmi příjemná masáž

Masáž chodidel je jednou z metod čínské masáže, při níž lze na poměrně malé ploše obsáhnout prakticky celé tělo. Reflexní masáž je vhodná, když nelze masírovat přímo postižený orgán a pro diagnostiku daného problému. Je prováděna na chodidle a nártu nohou, vychází se ze skutečnosti, že na chodidle se zobrazuje celé tělo. Stlačováním a hlazením bodů na chodidle ovlivňujeme svaly, klouby a vnitřní orgány celého těla. Na chodidle lze velmi spolehlivě najít problémová místa na lidském těle, nebo místa na šlapce vykazující bolestivost při stlačení spolehlivě prozradí postižené svaly, klouby a vnitřní orgány.

Reflexologie lymfatického systému

Jemná masážní technika, jejímž cílem je zlepšit kvalitu lymfatického oběhu, popřípadě odčerpání přebytečné lymfy z podkoží a dostatečné uvolnění nohou. Reflexologii můžeme využít při problémech chronického i akutního stavu. Správná funkce lymfatického systému hraje klíčovou roli v celkové funkci imunitního systému. Je to preventivní masáž působící na lidský organizmus, spočívající v jemné masáži všech důležitých bodů mízního systému. Tím se zabrání například hromadění odpadových látek, organizmus je tak lépe pročišťovaný, detoxikovaný a zbavovaný škodlivých a cizorodých látek. Jedná se o jednu z možností, jak posilovat obranyschopnost vlastního těla.

Bioenergetická teriapie

Bioenergetický terapie ve svých účincích spojuje regeneraci těla i duše. Dokáže podpořit rekonvalescenci, ulevit od bolesti. Startuje a urychluje regenerační procesy v organismu a hojění. Zárověň účinně odstraňuje bloky způsoběné stresem aúvádí tělo a psychiku do stavu harmonie.

Jde o bezdotykovou formu terapie.

Obrazek

Bioenergie je nejpřirozenější forma energie, který tvoří podstatu živé i neživé hmoty a pokud se dokáže správně usměrnit, pak stimuluje regenerační procesy v organismu tím, že jde přímo do podstaty problému. Nežádoucí účinky neexistují. Pomocí bioenergií se léčí např. stres, rovnováha, karpální tunely, močová měchýř, bolesti(např. klouby, páteř), harmonizace psychiky, cirkulace krve a mnohé další.

Ceník

Název čas cena
Masáž krční a hrudní páteře 30 min 250,-Kč
Masáž celé páteře včetně krční a hrudní 50 min 400,-Kč
Celková masáž (záda, šije, nohy) 60 min 450,-Kč
Celková masáž/záda, šíje, ruce, nohy/ 90 min 600,-Kč
Kraniosakrální terapie
Kraniosakrální terapie 60 min 500,-Kč
Kraniosakrální terapie 90 min 700,-Kč
Reflexní masáž chodidel
Reflexní terapie (pohybový aparát+vnitřní orgány) 50 min 400,-Kč
Masáže lávovými kameny
Masáž zad a šije 45 min 400,-Kč
Masáž – záda šíje, nohy 60 min 500,-Kč
Čínská Tuina masáž
Hlava + šije 45 min 400,-Kč
Záda + šije 45 min 400,-Kč
Hlava + šije + záda 60 min 500,-Kč
Hlava + šije + záda + ruce 90 min 700,-Kč
Lymfatická masáž
Lymfatická masáž částečná 60 min 500,-Kč
Celková lymfatická masáž 90 min 700,-Kč
Lymfatický trítment - pomocí bioenergie 90 min 700,-Kč
Bioenergetická terapie
Bioenergetická terapie 60 min 500,-Kč
Nahodny_obrazokNahodny_obrazokNahodny_obrazok