Logo

Vinný sklípek Mušov

Pro milovníky vína

Titulny obrazok

Nabídka okrasných dřevin - aktuálně v "ceníku"

Popisky vedle obrázku patří vždy k fotce vedle popisku. K objednávce dřevin stačí uvést zkratku před názvem, případně číselný kód. Objednávku zašlete na mail: meffik@seznam.cz s uvedením přesné adresy a zvoleného způsobu úhrady a telefonem, na který obdržíte informace o doručování.

Množstevní slevy
Cena zboží nad 1.000,- 5%
Cena zboží nad 2.500,- 10%
Cena zboží nad 10.000,- 12%
Doprava
Osobní odběr v Přibicích – zdarma
Kurýr PPL (po úhradě na účet) – doručuje se do zpravidla již druhý den po odeslání.
Dobírka PPL – doručuje se do zpravidla již druhý den po odeslání.
Ceny za poštovné kurýr PPL
100Kč/balík do 10 rostlin
110,- do 20rostlin
120,- do 40 rostlin
nad 40 rostlin (při použití více balíků) celkem 150
Ceny za poštovné Dobírka PPL
140Kč/balík do 10 rostlin
150,- do 20rostlin
160,- do 40 rostlin
nad 40 rostlin (při použití více balíků) celkem 190,-

Zásilky objednané do čtvrtku se obvykle odesílají nejbližší pondělí, mailem a následně sms obdržíte konkrétní informace o přepravě přesněji.

Telefon: 608 618 775 M. Effenberger


TBF 9402– Taxus baccata fastigiata – Tis zelený úzce sloupovitý 40,-Kč velmi dobře obrůstající jehličnan. Ideální jako solitéra, do úzkých stromořadí i pro skupinovou výsadbu.

TBFA 9403 – Taxus baccata fastigiata Aurea – Tis zlatý úzce sloupovitý 40,-Kč velmi dobře obrůstající jehličnan. Ideální jako solitéra, do úzkých stromořadí i pro skupinovou výsadbu.

ChLY 9007 – Chamaecyparis lawsoniana Yvonne 40,- Sloupovitě rostoucí cypřišovec s nazlátlými mladými přírůstky Velmi dekorativní a ideální jako solitéra, do živých plotů, do úzkých stromořadí i pro skupinovou výsadbu.

JVBA 16511 – Juniperus virginiana Blue Arrow 40,- Velmi úzce sloupovitě rostoucí modrostříbrný jalovec Velmi dekorativní a ideální jako solitéra, do úzkých stromořadí i pro skupinovou výsadbu.

JVBA-V 9178 – Juniperus virginiana Blue Arrow 55,- Větší rostlina - velmi úzce sloupovitě rostoucí modrostříbrný jalovec Velmi dekorativní a ideální jako solitéra, do úzkých stromořadí i pro skupinovou výsadbu.

Juniperus Virginiana blue arrow – ilustrační foto

JCS 16478 – Juniperus communis Sentinel 40,- Velmi úzce sloupovitě rostoucí modrostříbrný jalovec – tradiční pichlavý Velmi dekorativní a ideální jako solitéra, do úzkých stromořadí i pro skupinovou výsadbu.

Juniperus communis Sentinel – ilustrační foto

TD Thujopsis dolabrata – Tujopsis zelený 40,- Rozvolněný kulovitý keř, později mírně sloupovitý, velmi dekorativní zejména rubová strana listů. Ideální jako solitéra i pro skupinovou výsadbu.

Tujopsis ilustrační foto

CL - Cupressocyparis leylandii – cypřišovec leylandův 45,-Kč – nejrychleji rostoucí jehličnan. Roční přírůstky až 1m. Ideální na vyšší živé ploty nebo pro vystříhávání různých tvarů. Známé spirály. Vhodný i jako solitéra.

CL - Cupressocyparis leylandii – cypřišovec leilandův – ilustrační foto

TN 8921 - Torreya nucifera – Torea 59,- Sbírkový jehličnan - rarita pro opravdové fajnšmekry Velmi dekorativní ostré listy několikanásobně větší než tis, Velmi podobné araukárii araukana, ale odolnější. Vhodná do nižších a chráněných poloh a také do stínu. Ideální jako solitéra..

Torea - ilustrace

CJE 8964 – Cryptomeria Japonica Elegans – Kryptomerie japonská 50,- Velmi dekorativní – vypadá jako pokojový smrček – araukaria heterophyla Ideální jako solitéra, i pro skupinovou výsadbu.

Kryptomerie - ilustrace

CJBS 8963 – Cryptomeria Japonica Bandai Sugi - Kryptomerie japonská zakrslá 50,- Velmi dekorativní, ideální jako solitéra do skalek a menších ploch, i pro skupinovou výsadbu.

ChPB – Chamaecyparis pisifera Bouleward Oblíbený stříbrný cypřišek 40,- Velmi dekorativní a vhodný i pro bonsaje. Ideální jako solitéra, i pro skupinovou výsadbu.

ChONG 9025 – Chamaecyparis obtusa Nana Gracilis – nejoblíbenější zákrsek cypřišku 50,- Velmi dekorativní a ideální jako solitéra, do malých prostor, i pro skupinovou výsadbu.

Cypřišovec obtusa – ilustrační foto

JS 16504 – Juniperus Sabina – tradiční zelený poléhavý jalovec 37,- Ideální jako solitéra do skalek a zahrádek, i pro skupinovou výsadbu, stejně jako na zakrytí nevzhledných ploch a svahů..

JST 16502 – Juniperus Sabina Tamariscifolia 37,– tradiční zelený polehavý jalovec s tamaryškovým olistěním Ideální jako solitéra do skalek a zahrádek, i pro skupinovou výsadbu, stejně jako na zakrytí nevzhledných ploch a svahů.

Juniperus sabina tamariscifolia – ilustrace

JSV 16503 – Juniperus Sabina variegata 37,- Velmi dekorativní – panašovaný - poléhavý jalovec Ideální do zastíněných míst, jako solitéra do skalek a zahrádek, i pro skupinovou výsadbu.

Variegata – ilustrace

JSBC 16507 – Juniperus Squamata Blue Carpet – tradiční modrošedý polehavý jalovec 37,- Ideální jako solitéra do skalek a zahrádek, i pro skupinovou výsadbu, stejně jako na zakrytí nevzhledných ploch a svahů.

Juniperus Squamata Blue Carpet - ilustrace

JS 16482 – Juniperus Horizontalis Blue Chip – modrošedý polehavý jalovec 37,- Ideální jako solitéra do skalek a zahrádek, i pro skupinovou výsadbu, stejně jako na zakrytí nevzhledných ploch a svahů. Má velmi nízký vzrůst.

Juniperus horizontalis blue Chip – ilustrace

JHW 8226 – Juniperus horizontalis - wiltonii – stříbrný poléhavý jalovec 37,- Ideální jako koberec do skalek a zahrádek, i pro skupinovou výsadbu, stejně jako na zakrytí nevzhledných ploch a svahů. Má velmi nízký vzrůst.

Wiltonii – ilustrace

JHTS 16487 – Juniperus horizontalis Turquoise Spreayer – stříbrný poléhavý jalovec 37,- Ideální jako koberec do skalek a zahrádek, i pro skupinovou výsadbu, stejně jako na zakrytí nevzhledných ploch a svahů.

Juniperus horizontalis Turquoise Spreayer - ilustrace

JMPA 16497 – Juniperus media Pfitzeriana Aurea – zlatý poléhavý jalovec 37,- Ideální jako koberec do skalek a zahrádek, i pro skupinovou výsadbu, stejně jako na zakrytí nevzhledných ploch a svahů.

Juniperus media Pfitzeriana Aurea – Ilustrace

JChLG 16491 – Juniperus chinensis Lime Glow – extrémně zlatý polehavý jalovec 37,- Ideální jako koberec do skalek a zahrádek, i pro skupinovou výsadbu, stejně jako na zakrytí nevzhledných ploch a svahů.

Lime glow – ilustrace

ChPS 16469 Chamaecyparis Pisifera Sungold – zlatý cypřišovec kulovitého typu s rozvolněným růstem 37,- Ideální do skalek a zahrádek, i pro skupinovou výsadbu, stejně jako na zakrytí nevzhledných ploch a svahů.

Chamaecyparis Pisifera Sungold – Ilustrace

MD 17228 – Microbiota deciduai – zelený polehavý „jalovec“ 37,- Ideální jako koberec do skalek a zahrádek, i pro skupinovou výsadbu, stejně jako na zakrytí nevzhledných ploch a svahů.

Microbiota decidua – ilustrace

Klem – Klematis - plamének - bílý, fialový, modrý - 65,- Barvy na dotaz. Ideální růst s oporou.

BSTT 8185 - Buxus sempervirens Tip Top – krušpánek – panašovaný 49,- Vhodný na zastřihované keře nebo i bonsaje.

BS – Buxus sempervirens - zelený 33,- Ideální na obruby chodníčků, jako nízký živý plot, perfektně tvarovatelný.

CD - Cotoneaster dammeri – Skalník polehavý 33,- Ideální jako koberec místo trávníku do skalek a zahrádek na zakrytí nevzhledných ploch a svahů. Má velmi nízký vzrůst, zakryje ale velkou plochu. Na jaře bílé květy a na podzim červené plody.

Skalník – ilustrace s plody

Rarity: Araucaria araucana 690,- (aktuálně nabízené araukarie na vyžádání nafotíme a zašleme)

Kromě smrků a borovic máme k dispozici na vyžádání a objednávku mnoho dalších dřevin. Napište, co byste rádi z jehličnanů vysadili, a pokusíme se Vám vyhovět.

Nahodny_obrazokNahodny_obrazokNahodny_obrazok